2013 Model YeleklerŞık ve güzel görünmek istemez misiniz? Şık ve güzel görünürken aynı zamanda sağlıklı bir giyim tarzına kavuşmak istemez misiniz? Hastalıkların temel nedeni genelde havaların soğumasından kaynaklanır. Soğuklara karşı insanoğlunun yapabileceği en güzel önlem sıkı giyinmektir.

Güzel giyinmek istiyorsanız mutlaka giyim çeşitlerinizin içerisinde yelekler yer almalıdır. Yelekler mevsimsel olarak uzun ve kısa olarak üretilmektedir. Yelekler kıyafetlerinizin üzerinde uyumlu olmalıdır. Kırmızı yeleğinizin üstüne kahverengi ton yelek giymek şık görüntünüzü bozacaktır. Şık ve sağlıklı giyinmek adına yelek giyerken şu hususlara dikkat etmenizi tavsiye ederim.

1-Yeleğinizi gömleğiniz ya da kazağınızla uyumlu olmalıdır. Koyu renkli gömleğin üzerine mutlaka açık renkli bir yelek giymelisiniz. Aynı şekilde açık renkli bir gömleğin üstüne mutlaka koyu renkli bir yelek giymelisiniz.

2-Yeleğiniz kaliteli ve kalın olmalıdır. İnce yelekler sadece estetik görünmenizi sağlar. Soğuktan sizi korumaz. İyi bir yelek uygun kalınlıkta ve kalitede olmalıdır.

3-Yeleğinizin boyutu vücudunuzun yapısı ile orantılı olmalıdır. Uzun boylu birisi olarak kısa yelek giymek sizi biçimsiz gösterecektir. Uzun boylu birisi olarak yeleğinizin boyu da uzun olması gerekir. Kısa boylu birisi olarak uzun yelek giymekte sizi çirkin gösterecektir.

4-Yeleğinizin rengi ve desenleri göz alıcı olmalıdır. Son zamanlarda birbirinden güzel yelek modelleri üretildi. Yapmanız gereken tek şey size uygun modelleri beğenmek olacaktır.

Bu yazı dizimizin hemen altında sizler için birbirinden güzel yelek resimlerinden oluşan fotoğraf albümü hazırladık. Bu yeleklere bayılacaksınız. Sizleri yelekler albümü ile baş başa bırakıyorum. Bir başka yazı dizisinde görüşmek üzere hoşça kalın.

Makale Yazarı: Emrah Berber

Benzer Yazılar

Gelinlik modelleri üzerine çeşitli tavsiyeler

Mevsimin en son Moda gelinlik modelleri arasından tercih yapmak oldukça zor.  Dünyaca ünlü gelinlik markaları, birbirinden şık ve göz alıcı gelinlikleri ile bu sezon fırtına gibi esmeye devam ediyor. Elie Saab Gelinlik Modelleri bu markalara kesinlikle önderlik eden bir koleksiyon hazırlamış. Geçen sezonlara nazaran, yeni sezonda gelinlikler oldukça sade ve oldukça şık. Gelinlik, sadeliği ile...

Tişört Baskı

Moda trendleri öyle büyük bir hızla değişiyor ki, çoğu zaman değişen trendlere yetişmekte güçlük yaşar hale gelebiliyoruz. Elbette bu trendlerin her birine uyduğumuz söylenemez. Çünkü çoğu zaman moda, moda için yapılıyor ve bu da gerçek hayatta bunlara uyum sağlamamızı zorlaştırıyor. Ancak tüm bu gelişmelere rağmen değişmeyen, yıllar boyunca insanlar tarafından tercih edilmeye devam etmiş ve...

Yorum yapmak için GİRİŞ yapmalısınız

KATEGORİLERİMİZ

SİTEMİZİN DEĞERİ

sayaç PageRank Checker Yandex.Metrica

DOST SİTELER

arabaoyunuoyna-com-trarazi-traktoru uydu servisi, tv tamiri

LİNK KÖŞEMİZ

SPONSOR SİTELER

djNog7 Subway Surfers

POPÜLER YAZILAR

DESTEK SİTELER

reklamfff barbie-oyunlari.info

ARŞİV KÖŞESİ

KARDEŞ SİTELER

reklamfff reklamfff

OYUN KÖŞEMİZ