2013 Model Yelekler

adminModa ve Dekorasyon0 Yorum8 Nisan 2013 kez okundu.

Şık ve güzel görünmek istemez misiniz? Şık ve güzel görünürken aynı zamanda sağlıklı bir giyim tarzına kavuşmak istemez misiniz? Hastalıkların temel nedeni genelde havaların soğumasından kaynaklanır. Soğuklara karşı insanoğlunun yapabileceği en güzel önlem sıkı giyinmektir.

Güzel giyinmek istiyorsanız mutlaka giyim çeşitlerinizin içerisinde yelekler yer almalıdır. Yelekler mevsimsel olarak uzun ve kısa olarak üretilmektedir. Yelekler kıyafetlerinizin üzerinde uyumlu olmalıdır. Kırmızı yeleğinizin üstüne kahverengi ton yelek giymek şık görüntünüzü bozacaktır. Şık ve sağlıklı giyinmek adına yelek giyerken şu hususlara dikkat etmenizi tavsiye ederim.

1-Yeleğinizi gömleğiniz ya da kazağınızla uyumlu olmalıdır. Koyu renkli gömleğin üzerine mutlaka açık renkli bir yelek giymelisiniz. Aynı şekilde açık renkli bir gömleğin üstüne mutlaka koyu renkli bir yelek giymelisiniz.

2-Yeleğiniz kaliteli ve kalın olmalıdır. İnce yelekler sadece estetik görünmenizi sağlar. Soğuktan sizi korumaz. İyi bir yelek uygun kalınlıkta ve kalitede olmalıdır.

3-Yeleğinizin boyutu vücudunuzun yapısı ile orantılı olmalıdır. Uzun boylu birisi olarak kısa yelek giymek sizi biçimsiz gösterecektir. Uzun boylu birisi olarak yeleğinizin boyu da uzun olması gerekir. Kısa boylu birisi olarak uzun yelek giymekte sizi çirkin gösterecektir.

4-Yeleğinizin rengi ve desenleri göz alıcı olmalıdır. Son zamanlarda birbirinden güzel yelek modelleri üretildi. Yapmanız gereken tek şey size uygun modelleri beğenmek olacaktır.

Bu yazı dizimizin hemen altında sizler için birbirinden güzel yelek resimlerinden oluşan fotoğraf albümü hazırladık. Bu yeleklere bayılacaksınız. Sizleri yelekler albümü ile baş başa bırakıyorum. Bir başka yazı dizisinde görüşmek üzere hoşça kalın.

Makale Yazarı: Emrah Berber

Etiketler: , , , , , , ,

2013 Model Yelekler Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.

SİTEMİZİN DEĞERİ

sayaç PageRank Checker

REKLAMLARIMIZ

reklamfff kadın
djNog7 reklamfff
Subway Surfers reklamfff
barbie-oyunlari.info reklamfff

ADSENSE